تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

تصادف خطرناک پیرمرد و عکس فوری

آسان طب » اخبار روز » حوادث » تصادف خطرناک پیرمرد و عکس فوری

راننده بیرحمی پیرمردی بسیار از پا افتاده را زیر کرده و او را به هوا بلند میکند . وقتی مرد به زمین می افتد راننده فرار میکند . پیرمرد حدود ۶۳ ساله است و دلیل تصادف مشخص نیست . شاید راننده از قرص های روان گردان استفاده کرده بوده است

متاسفانه با خبر شدیم پیرمردی با ماشینی تصادف کرده و راننده سریعا پا به فرار گذاشته است . بر حسب تصادف دوربین های مدار بسته اطراف روشن بوده اند و کل تصادف را ضبط کرده اند . این تصاویر توسط رسانه های ایران پخش شد .

تصادف خطرناک پیرمرد و عکس

به گزارش سایت زیگیل در این تصاویر راننده بیرحمی پیرمردی بسیار از پا افتاده را زیر کرده و او را به هوا بلند میکند . وقتی مرد به زمین می افتد راننده فرار میکند . پیرمرد حدود ۶۳ ساله است و دلیل تصادف مشخص نیست . شاید راننده از قرص های روان گردان استفاده کرده بوده است .

اهالی سریع متوجه این تصادف می شوند و به سراغ پیرمرد ۶۳ ساله میروند تا به او کمک کنند . برخی از عابرین نیز به دنبال راننده میرود ولی متاسفانه به او نمی رسند . اهالی پیرمرد را سریعا به بیمارستان منتقل میکنند تا بلکه بتوانند جان او را نجات بدهند .

اهالی با دیدن چهره پیرمرد حال روحی شان را از دست میدهند و به حال راننده تاسف میخورند که این پیرمرد ناتوان را رها کرده است . امیدواریم هم حال پیرمرد خوب شود و هم راننده مجرم دستگیر شود .

تصادف خطرناک پیرمرد ۱

.

تصادف خطرناک پیرمرد 2

.

تصادف خطرناک پیرمرد 3


# # # # #

مطالب پیشنهادی

سیسی: نباید درباره ترامپ زود قضاوت کرد

حلب به طور کامل آزاد شد

ایران، برای هک رایانه‌های آمریکا تلاش می‌کند

گزیده های اقتصادی ۲۲ بهمن ۹۵

پربازدید های اخبار روز , حوادث

نظرات شما