تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

تبلیغات متنی

تصادف خطرناک پیرمرد و عکس فوری

112 اخبار روز , حوادث آسان طب » اخبار روز » حوادث » تصادف خطرناک پیرمرد و عکس فوری خانم بخشی

راننده بیرحمی پیرمردی بسیار از پا افتاده را زیر کرده و او را به هوا بلند میکند . وقتی مرد به زمین می افتد راننده فرار میکند . پیرمرد حدود ۶۳ ساله است و دلیل تصادف مشخص نیست . شاید راننده از قرص های روان گردان استفاده کرده بوده است

متاسفانه با خبر شدیم پیرمردی با ماشینی تصادف کرده و راننده سریعا پا به فرار گذاشته است . بر حسب تصادف دوربین های مدار بسته اطراف روشن بوده اند و کل تصادف را ضبط کرده اند . این تصاویر توسط رسانه های ایران پخش شد .

تصادف خطرناک پیرمرد و عکس

به گزارش سایت زیگیل در این تصاویر راننده بیرحمی پیرمردی بسیار از پا افتاده را زیر کرده و او را به هوا بلند میکند . وقتی مرد به زمین می افتد راننده فرار میکند . پیرمرد حدود ۶۳ ساله است و دلیل تصادف مشخص نیست . شاید راننده از قرص های روان گردان استفاده کرده بوده است .

اهالی سریع متوجه این تصادف می شوند و به سراغ پیرمرد ۶۳ ساله میروند تا به او کمک کنند . برخی از عابرین نیز به دنبال راننده میرود ولی متاسفانه به او نمی رسند . اهالی پیرمرد را سریعا به بیمارستان منتقل میکنند تا بلکه بتوانند جان او را نجات بدهند .

اهالی با دیدن چهره پیرمرد حال روحی شان را از دست میدهند و به حال راننده تاسف میخورند که این پیرمرد ناتوان را رها کرده است . امیدواریم هم حال پیرمرد خوب شود و هم راننده مجرم دستگیر شود .

تصادف خطرناک پیرمرد ۱

.

تصادف خطرناک پیرمرد 2

.

تصادف خطرناک پیرمرد 3

No votes yet.
Please wait...

# # # # #

نظرات