تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با سبک زندگی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس

آسان طب » سبک زندگی » آموزش سریع پاک کردن لکه آدامس

برای پاک کردن لکه آدامس میتوانید ابتدا لکه را با دست یا هرچیزی از لباس بردارید . سپس ان را با مواد شوینده و انگشت حسابی بمالید و بعد با اب خیلی گرم بشویید . این کار را انقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود

پاک کردن لکه آدامس از روی لباس اصول و قواعد خاص خود را دارد . گاهی برایتان اتفاق افتاده که به گوشه لباستان خیره شده و متوجه شده اید که تکه ای از آدامس به لباستان چسبیده است . این شرایط وقتی لباستان گران باشد بسیار بد تر است . در این زمان دوست دارید زمین و زمان را نابود کنید و به دنبال مسئول این کار بگردید . اما نگران نباشید . ما در این مقاله برخی از روش ها برای پاک کردن لکه آدامس  را برایتان بیان میکنیم .

نحوه پاک کردن لکه آدامس

برای پاک کردن لکه آدامس میتوانید ابتدا لکه را با دست یا هرچیزی از لباس بردارید . سپس ان را با مواد شوینده و انگشت حسابی بمالید و بعد با اب خیلی گرم بشویید . این کار را انقدر ادامه دهید تا لکه پاک شود .

همچنین میتوانید با تتراکلرید کربن لکه ادامس را پاک کنید و سپس لباستان را بشویید . با شیره درخت کاج یا روغن نباتی لکه را تمیز کنید و لباس را ابکشی نمایید . به گزارش سایت زیگیل ، یک روش مهم برای پاک کردن لکه آدامس اینست که یک تکه یخ را حسابی روی ادامس بمالید و ادامس ها را جدا کنید . همچنین میتوانید از بنزین استفاده کنید .

سفیده تخم‌مرغ را روی لباس یا مو بزنید و مدتی صبر کنید سپس حسابی بمالید تا پاک شود . همچنین میتوانید لباس مورد نظر را در فریزیر یخچال بگذارید . وقتی ادامس یخ بزند راحت تر کنده می شود .

شکلات را آب کنید و روی مو یا لباسی که ادامسی شده بمالید . شکلات باعث می شود ادامس در ان حل شود و راحتتر از سطح مورد نظر جدا شود .

برای پاک کردن لکه آدامس  سس مایونز روی ان بمالید و کم کم ادامس را جدا کنید . کمی سرکه گرم شده را روی ادامس بمالید. سرکه ادامس را حل میکند و راحتتر کنده می شود . با کمک کره بادام زمینی هم می‌توانید مشکل چسبیدن آدامس را حل کنید.

میتوانید ابتدا مایع ظرفشویی و سپس نمک را به ادامس بزنید و سپس ان را با وسیله مناسب یا چاقو جدا کنید . اگر برای پاک کردن ادامس از چاقو استفاده میکنید مراقب باشید که لباستان پاره نشود . ادامس را سریع داخل ابلیمو فرو ببرید و به طور عادی بشویید تا ادامس کنده شود .( دلایل ازدواج پیوند مقدس آسمانی )

 


# # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

پیام تبریک روز نیروی هوایی

بستن لوله زنان و روش جلوگیری از بارداری

اس ام اس های فلسفی (سری یک)

طرز تهیه سمبوسه خوشمزه و لذیذ

پربازدید های سبک زندگی , گوناگون , موفقیت

نظرات شما