تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

آسان طب » اخبار روز » استخدام » زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

رای بررسی زمان آزمون جمعیت هلال احمر و نحوه دریافت کارت این ازمان باید در روز سه‌شنبه مورخ ۹۵/۵/۵ به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org بروید و اطلاعات زمان ازمون و نحوه دریافت کارت را مشاهده کنید

آزمون جمعیت هلال احمر در سال ۹۵ برگزار خواهد شد . جمعیت هلال احمر اطلاعیه ای بنا بر ثبت نام افراد فاقد شرایط برای آزمون جمعیت هلال احمر صادر کرد و بسیاری از افراد ثبت نام کردند . طبق گزارشات بدست آمده امدادگران، داوطلبان فعال و فرزندان کارکنان بازنشسته جمعیت هلال احمر در این آزمون ثبت نام کردند . لیست اسامی این متقاضیان بررسی شد و برخی از افراد فاقد شرایط اسمشان از لیست حذف شد .

کارت آزمون و زمان برگزاری آزمون جمعیت هلال احمر ۱۳۹۵

اکنون برای بررسی زمان آزمون جمعیت هلال احمر و نحوه دریافت کارت این ازمان باید در روز سه‌شنبه مورخ ۹۵/۵/۵ به نشانی پایگاه اطلاع‌رسانی سازمان سنجش آموزش کشور www.sanjesh.org بروید و اطلاعات زمان ازمون و نحوه دریافت کارت را مشاهده کنید . به گزارش سایت زیگیل از کارت آزمون جمعیت هلال احمر باید پرینت تهیه کنید و در روز آزمون همراه داشته باشید .

پس یاداوری میکنیم افرادی که فاقد شرایط ازمون هستند اجازه شرکت در ازمون را ندارند و پول انها نیز برگردانده نمی شود . آزمون جمعیت هلال احمر در روز جمعه مورخ ۹۵/۵/۸ در تهران و یا پس از بررسی و اطلاع سازمان از تعداد و نحوه توزیع داوطلبان در سطح کشور، در برخی از قطب های استانی برگزار خواهد شد .

ساعت و مکان آزمون در کارت آزمون جمعیت هلال احمر که از سایت سنجش میگیرید نوشته شده است . توجه داشته باشید صدور کار به معنی درست بودن اطلاعات شما نمی باشد و بعد از آزمان مجددا صحت اطلاعات شما بررسی می شود . اکنون ما فرض کرده ایم که اطلاعات شما صحیح است و بر مبنای صحت آن شما برای آزمون انتخاب شده اید .


# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

شماره ۱ جهان و خیانتش !

اعمال ضوابط جدید ارزیابی محصولات آنتی‌باکتریال از سال آینده

خواص انجیر و انواع انجیر و مواد مغذی آن

۶ ورزش برای بزرگ کردن سینه با عکس

پربازدید های اخبار روز , استخدام

نظرات شما