خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

تبلیغات متنی

گیاه جادویی برای پاکسازی دستگاه ادرار

2265 اخبار روز , علمی , عمومی آسان طب » اخبار روز » علمی » گیاه جادویی برای پاکسازی دستگاه ادرار خانم بخشی

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل گیاهی دارویی معجزه آسا را برای پاکسازی دستگاه ادرار ( پاکسازی دستگاه ادراری یا عفونت ادراری ) به شما معرفی میکنیم .

پاکسازی دستگاه ادرار یا عفونت ادراری راههای مختلفی دارد . بسیاری از افراد از مشکلات دستگاه ادراری رنج میبرند و نمیدانند باید با ان چه کنند ؟

در این بخش از مجله اینترنتی زیگیل گیاهی دارویی معجزه آسا را برای پاکسازی دستگاه ادرار ( پاکسازی دستگاه ادراری یا عفونت ادراری ) به شما معرفی میکنیم .

پاکسازی دستگاه ادرار با گیاهی عجیب

طبق اطلاعات بدست امده  مثانه، ارگانی است که به هر عامل میکروبی و ویروسی واکنش نشان می دهد و بسیار حساس است .پس باید مراقبت های لازم را از ان بکنید .

به گزارش محمد سامی متخصص اورولوژی و پیوند کلیه مثانه یک عضو برای جمع‌آوری ادرار تولید شده در کلیه‌، دفع مواد و ضایعات سمی غیر لازم برای بدن است که اگر میزان ادرار به ۱۰۰ درصد ظرفیت مثانه برسد، عضله ارادی مثانه حالت غیرارادی پیدا کرده و کنترل ادرار امکان پذیر نخواهد بود.

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل امکان رشد سلول های سرطانی در دیواره مثانه وجود دارد که در صورت عدم درمان به موقع، به تمام لایه های دیواره مثانه، لگن، ریه و استخوان ها گسترش پیدا خواهد کرد.

زنگ تفریح : خواص اسفناج و فواید اسفناج چیست

همچنین به گفته محمد سامی کشیدن سیگار و تریاک، سن بالای ۶۰ سال، وجود سنگ در کلیه، عفونت ادراری و نیز سایر ناراحتی های مزمن مثانه باعث ایجاد سرطان در این عضو از بدن می شود.

 پاکسازی مثانه از اهمیت بالایی برخوردار است. شما میتوانید برای اینکار راههای نوشیدن آب زیاد، مصرف هندوانه، آب هویج، شیر و آب زغال اخته به دلیل اینکه حاوی ویتامین ث، آنتی اکسیدان ها و فیبر هستند، را امتحان بکنید.

اما مهمترین داروی گیاهی برای این کار دمنوش چای گل قاصدک است . نوشیدن چای گل قاصدک به خاطر اینکه فوایدی مانند بهبود عملکرد سیستم گوارش، کبد و کلیه ها، رفع عفونت های میکروبی بدن، کاهش ابتلا به بیماری آلزایمر، تنظیم قند خون، جلوگیری از آسیب های چشمی و فرسودگی سلول های بدن و پاکسازی مثانه دارد بسیار مناسب است .

همچنین با تاکید محمد سامی  در دوره پاکسازی مثانه از مصرف مواد غذایی مانند نمک، قهوه، قند و شکر، گوشت قرمز، لبنیات و نوشیدنی های افزودنی که باعث کاهش آب در بدن انسان می شود خودداری کنید. پاکسازی دستگاه ادرار ,پاکسازی دستگاه ادراری , خواص گیاهان دارویی , چای گل قاصدک  , خواص چای قاصدک , چای قاصدک , درمان عفونت دستگاه ادراری,درمان دستگاه ادراری, درمان خانگی عفونت دستگاه ادراری , عفونت دستگاه ادراری


# # # # # # # # # # #

نظرات