گزيده اخبار
23 Jan 2017 - دوشنبه ۰۴ بهم ۱۳۹۵
کد :3337 ۱۲ آذر ۱۳۹۵ 551 دسته : اخبار روز خانم بخشی

به گزارش زیگیل در محل اقامت «ولادیمیر پوتین»رییس جمهوری روسیه خانه هایی برای دختران جوان احداث گردیده است. محل اقامت او به صورت یک شهر بزرگ است و کاخش وسط ان ساخته شده است.

اخبار رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان
طبق گزارشات بدست امده خبر رابطه غیراخلاقی «پوتین» با دختران جوان فاش شده است. به گزارش زیگیل در محل اقامت «ولادیمیر پوتین»رییس جمهوری روسیه خانه هایی برای دختران جوان احداث گردیده است. محل اقامت او به صورت یک شهر بزرگ است و کاخش وسط ان ساخته شده است. در این بخش اخباری که به دست ما رسیده برایتان بیان میکنیم.
خبر جدید رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

خبر جدید رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

خبر جدید رابطه غیر اخلاقی پوتین با دختران جوان

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ، روزنامه “الدیار” مدعی شد: در محل اقامت «ولادیمیر پوتین»رییس جمهوری روسیه خانه هایی برای دختران جوان احداث گردیده است. محل اقامت او به صورت یک شهر بزرگ است و کاخش وسط ان ساخته شده است.

الدیار در ادامه ادعا کرد: «پوتین با ۴ دختر جوان که سن آنها بین  ۱۸ تا ۲۲ است رابطه دارد. او روزانه دو ساعت با یکی از آنها گرم می گیرد و رابطه جنسی با آنها برقرار می کند. او روابط جنسی را با مشورت پزشکان خود انجام می دهد تا اشتباهی نداشته باشد.

این روزنامه افزود: «پوتین روزانه بیش از ۳ میلیون پیام از انحاء مختلف جهان به او می رسد و یک مجموعه هزار نفری متشکل از یکهزار زن و مرد این پیام ها را بررسی می کنند.

بیشتر بدانید : خبر جدید زمان اکران فیلم برادرم خسرو

روزانه در این دنیا اتفاقات عجیبی می افتد که ما از یک هزارم انها هم باخبر نمی شویم. رابطه های غیر اخلاقی سراسر جهان را پوشانده است.

امیدواریم از این بخش از زیگیل هم خوشتان امده باشد. متاسفانه رابطه غیر اخلاقی بین ادم های معروف چه در ایران و چه در جهان بسیار زیاد شده است. در بین ادم های غیر معروف که امار سر به فلک کشانده است. کاش اتفاقی میفتاد و میشد جلوی این رابطه های غیر اخلاقی را گرفت. گاهی هیچ وقت هیچ کس از این رابطه ها اگاهی نمی یابد.

نظرات


برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید