گزيده اخبار
23 Jan 2017 - دوشنبه ۰۴ بهم ۱۳۹۵
کد :4084 ۰۴ دی ۱۳۹۵ 478 دسته : اخبار روز , حوادث عماد

خبرگزاری اعماق وابسته به داعش با انتشار ویدیویی از عامل حمله تروریستی برلین، آن را یکی از «سربازان خلافت» دانست که قبل از انجام حمله با داعش و سرکرده آن بیعت می‌کند. با ما همراه باشید

خبرگزاری اعماق وابسته به داعش با انتشار ویدیویی از عامل حمله تروریستی برلین، آن را یکی از «سربازان خلافت» دانست که قبل از انجام حمله با داعش و سرکرده آن بیعت می‌کند.

با ما همراه باشید

به گزارش فارس، گروه تروریستی داعش اعلام کرد که عامل حمله تروریستی برلین از اعضای این گروهک بوده است.

 

خبرگزاری اعماق وابسته به گروهک تروریستی داعش با انتشار وئدیوی از عامل حمله تروریستی برلین، آن را یکی از «سربازان خلافت» دانست.

در این ویدیو، «ابو البراء التونسی» با «ابوبکر البغدادی» سرکرده داعش اعلام بیعت می‌کند و از تمامی مسلمانان در غرب می‌خواهد که به «صلیبی‌ها» و «دشمنان اسلام» حمله کنند.

 

خبرگزاری اعماق، وابسته به گروهک تروریستی داعش، تائید کرد، شخصی که در میلان ایتالیا کشته شده، همان فردی است که در برلین دست به حمله تروریستی زده بود.

 

پیش از این خبرگزاری رویترز گزارش داده بود، فردی که مظنون به دست داشتن در حمله دوشنبه شب به بازار کریسمس در برلین بود در پی شلیک گلوله در میلان ایتالیا کشته شد.

 

در جریان حمله دوشنبه شب به بازار کریسمس در برلین ۱۲ نفر کشته و شماری هم زخمی شدند. این حمله با کامیون صورت گرفته بود. مظنون مزبور، «انیس امری» معرفی شده بود.

 

گروهک تروریستی داعش، پیش‌تر مسئولیت حمله تروریستی به بازاری در برلین را برعهده گرفته بود.

 

نظرات


برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید