گزيده اخبار
22 Jan 2017 - یکشنبه ۰۳ بهم ۱۳۹۵
کد :4217 ۰۸ دی ۱۳۹۵ 340 دسته : اخبار روز عماد

سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی در این پست از مجله تفریحی – سرگرمی زیگیل یک پست در قالب {بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل} اماده کرده ایم امیدواریم این پست بتواند کمکی به شما بکند و یا رضایت شما را جلب کند همراه ما و مجله زیگیل باشید

بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

سلام خدمت شما دوستان عزیز و گرامی

در این پست از مجله تفریحی – سرگرمی زیگیل یک پست در قالب {بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل} اماده کرده ایم

امیدواریم این پست بتواند کمکی به شما بکند و یا رضایت شما را جلب کند

همراه ما و مجله زیگیل باشید

بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

بازداشت معاون ابوبکر بغدادی در موصل

 

به گزارش انتخاب، گروه های مقاومت و الحشد الشعبی و نیروهای نظامی یک باند جنایتکار شامل ۱۵ داعشی از جمله ابوحارث المتیوتی معاون ابوبکر بغدادی رهبر داعش را بازداشت کردند.

 

این باند بر اساس اطلاعات ارائه شده از سوی اهالی منطقه محله البکر در ساحل چپ موصل دستگیر شد و توسط گردان اطلاعات سازمان مبارزه با تروریسم جهت بازجویی تحویل مقامات ذیربط شدند.

 

از سوی دیگر نیروهای مبارزه با تروریسم که دو روز پیش به محله القدس واقع در ساحل مزبور یورش برده بودند، امروز موفق به آزادسازی آن شدند و در این میان داعشی ها متحمل تلفات سنگین جانی و نظامی شدند.

 

پیشرفت و ایستادگی و پیروزی نیروهای شرکت کننده در عملیات آزادسازی موصل در تمامی بخش های آن ادامه دارد و در همین رابطه الحشد الشعبی یورش ناکام داعشی ها به روستای جلیوخان در جنوب شرق موصل را سد کرده و دو خودرو بمب گذاری شده تروریست ها را منهدم کرده و سرنشنیان شان را به هلاکت رساند.

نظرات


برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید