گزيده اخبار
22 Jan 2017 - یکشنبه ۰۳ بهم ۱۳۹۵
کد :4425 ۱۴ دی ۱۳۹۵ 397 دسته : اخبار روز عماد

با سلام خبرگزاری 'السومریه نیوز' به نقل از منبع آگاه در استان نینوا در شمال عراق گفت که سرکرده داعش طی نامه ای به عالی ترین مرکز تصمیم گیری درتشکیلات تروریستی داعش، دستور حمله گسترده به حامیان عربی وغربی خود را صادر کرد. با ما همراه باشید

دستور البغدادی به داعشی ها

با سلام

خبرگزاری ‘السومریه نیوز’ به نقل از منبع آگاه در استان نینوا در شمال عراق گفت که سرکرده داعش طی نامه ای به عالی ترین مرکز تصمیم گیری درتشکیلات تروریستی داعش، دستور حمله گسترده به حامیان عربی وغربی خود را صادر کرد.
با ما همراه باشید

دستور البغدادی به داعشی ها

دستور البغدادی به داعشی ها

به گزارش ایرنا، این خبرگزاری ‘لبنانی – عراقی’ روز دوشنبه به نقل از این منبع آگاه که نامش را فاش نکرده افزوده است که ‘ابوبکر البغدادی’ طی این نامه خواستار فعال کردن تمامی هسته های خفته در کشورهای عربی و اروپایی و هدف قراردادن تاسیسات نفتی و منافع خارجی کشورهای عضو ائتلاف بین المللی ضد تروریسم شده است.

 

این منبع افزوده است که البغدادی از عناصر تروریستی داعش خواسته است که حملات تروریستی، کارگر باشد به نحوی که بیشترین تلفات انسانی را به دنبال داشته باشد.

 

کارشناسان در عراق نسبت به این گونه پیام های تهدید آمیز سرکرده داعش ، تردید دارند و از آن به عنوان بهانه ای برای دخالت مستقیم نظامی برخی کشورهای خارجی به ویژه ائتلاف بین المللی به سرکردگی آمریکا در جنگ موصل می دانند.

تلویزیون ‘سومریه’ و سایت خبری وابسته به آن موسوم به ‘السومریه نیوز’ نزدیک به جریان ‘سمیر جعجع’ در لبنان است که ‘نبیل الخوری’ دیپلمات سابق وزارت خارجه آمریکا در تاسیس اولیه این شبکه تلویزیونی در عراق در سال ۲۰۰۴ نقش داشته است.

نظرات


برای درج تبلیغات متنی، بنری و یا رپرتاژ آگهی در این وب سایت با شماره 09370888727 تماس حاصل فرمائید