تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

تبلیغات متنی

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۹۵

4635 رایانه و فناوری آسان طب » رایانه و فناوری » افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۹۵ عماد

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال 95

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات گفت: پهنای باند اینترنت تا پایان امسال به ۱۰ هزار گیگابایت در ثانیه معادل دو و نیم برابر وضعیت فعلی افزایش می‌یابد.

با ما همراه باشید

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال 95

افزایش پهنای باند اینترنت تا پایان سال ۹۵

به گزارش واحد فناوری اطلاعات زیگیل؛ محمود واعظی با اشاره به اینکه پهنای باند و سرعت اینترنت در کشور اعتراضات بسیار زیاد مردم را به همراه داشته است اظهار داشت: در مورد این نارضایتی باید بگویم امروز نیاز مردم به اینترنت واقعیتی است که وجود دارد.

وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات با بیان اینکه در ابتدای این دولت کل کاربران اینترنت در سراسر کشور ۳٫۵ میلیون نفر بود اما امروز به ۳۸ میلیون کاربر رسیده است گفت: پهنای باند از ۶۲۴ گیگابایت در ثانیه امروز به بیش از ۴ هزار گیگابایت در ثانیه افزایش‌یافته است.
واعظی با اشاره به اینکه سه پروژه بزرگ را در این زمینه در حال اجرا داریم که پهنای باند تا پایان امسال به ۱۰ هزار گیگابایت در ثانیه معادل دو و نیم برابر وضعیت فعلی افزایش می‌یابد اعلام کرد: شبکه ملی اطلاعات در هفته دولت به بهره‌برداری می‌رسد.
وزیر ارتباطات و فناوری اطلاعات اظهار داشت: خدمات بسیار زیادی اکنون از طریق وزارتخانه و سازمان‌ها و بخش‌های مختلف در حال ارائه است و جوانان این کشور در حال برنامه‌نویسی بومی در این زمینه هستند.
واعظی خاطرنشان کرد: امیدواریم در آینده نزدیک با توجه به این‌که اقدامات در حال انجام، داخلی و بومی است، نیازمندی‌ها به‌سرعت برطرف شود و سرعت اینترنت افزایش یابد و بتوانیم خدماتی باکیفیت بهتر و تعرفه پائین تر ارائه دهیم.

 


# # #

نظرات