مطالب مرتبط با زناشویی

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

بستن لوله زنان و روش جلوگیری از بارداری

مجله اینترنتی زیگیل » زناشویی » بستن لوله زنان و روش جلوگیری از بارداری

یکی از ساده ترین روشهای بستن لوله زنان ، بستن لوله در هنگام عمل سزارین یا بعد از زایمان طبیعی است. به گزارش زیگیل ،این کار از طریق جراحی شکم و زیر نظر مستقیم جراح انجام می شود. این راه مطمئن ترین روش بستن لوله است و احتمال حاملگی با این روش کمتر از ۱ درصد است .

بستن لوله زنان یکی از بهترین روش های بارداری است که به صورت دایمی انجام می شود . یکی دیگر از روشهای جلوگیری از بارداری بستن لوله ها در مردان یا وازکتومی است . از روشهای غیر دایمی جلوگیری از بارداری میتوان به انواع قرص های خوراکی و آمپول های یک ماهه یا ۳ ماهه و همین طور کاندوم و دیافراگم و آیودی اشاره کرد .

بستن لوله زنان بهترین روش جلوگیری از بارداری

یکی از شایعترین و بهترین روش جلوگیری از بارداری بسته لوله زنان است که در اکثر کشورهای پیشرفته به کار میرود . این روش یک روش دایمی است و فقط کسانی که در هیچ شرایطی قصد بارداری ندارند (حتی بعد فوت شوهریا ازدواج مجدد) میتوانند از ان استفاده کنند . توصیه می شود بستن لوله زنان در سن بالا انجام شود و در سن کمتر از ۳۰ سال اصلا انجام نشود . چون اکثر کسانی که از بستن لوله شان پشیمان شده اند این کار را  قبل ۳۰ سالگی کرده بودند . بنابراین این تصمیم را در ارامش بگیرید . نه زمانی که عصبانی هستید یا فرزندتان را سقط کرده اید یا فرزند اخرتان شما را اذیت کرده است .

روشهای بستن لوله زنان

بستن لوله زنان روشهای مختلفی دارد . هر کدام از این روشها مزایا و معایب خاص خود را دارد . یکی از ساده ترین روشهای بستن لوله زنان ، بستن لوله در هنگام عمل سزارین یا بعد از زایمان طبیعی است. به گزارش زیگیل ،این کار از طریق جراحی شکم و زیر نظر مستقیم جراح انجام می شود. این راه مطمئن ترین روش بستن لوله است و احتمال حاملگی با این روش کمتر از ۱ درصد است . چون هیچ روش ۱۰۰ درصدی برای جلوگیری از بارداری وجود ندارد .

دومین روش برای بستن لوله در زنان روشیست که با یک برش کوچک ۴سانتی متری در قسمت پایین شکم انجام می شود . این روش به بیهوشی مختصر و بستری به مدت یک روز در بیمارستان نیاز دارد. همچنین درصد اطمینان آن از روش قبلی کمتر است، بخصوص در مواردی که فرد قبل از انجام جراحی حامله شده است .

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،سومین روش برای بستن لوله زنان  استفاده از لاپاروسکوپ است که از طریق ۲ شکاف کوچک در شکم و استفاده از تجهیزات خاص و دوربین، دستگاه وارد شکم می شود و با لوازمی مثل حلقه های لاستیکی مخصوص، کلیپس های مخصوص یا جریان برق اقدام به برداشتن یا بستن لوله ها میشود.راه درمان سوء هاضمه با گیاهان دارویی منزل را بخوانید .

روش های دیگری هم وجود دارد مثلا بستن لوله ها از طریق واژن به دلیل احتمال عفونت بالا انجام نخواهد شد . روش دیگر تزریق مواد داخل لوله ها با کمک دستگاه های خاص ( هیستروسکوپ) است که نیاز به مهارت بالایی دارد و همچنین مواد خاص مذکور در کشور موجود نیست، به همین دلیل فعلا این روش در کشور استفاده نمیشود و رایج نیست .


# # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

طرز تهیه مربای سیب خوشمزه و خوش رنگ

راهنمای تقویم حجامت فصل چیست

تقویم روزهای مناسب حجامت فصل

بانوان برای حفظ سلامت خود از مصرف هویج غافل نشوند!

ترفندهایی برای بدست آوردن دل مادرشوهر

پربازدید های زناشویی , سبک زندگی , سلامت

نظرات شما