تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

تبلیغات متنی

غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

779 اخبار روز , ورزش آسان طب » اخبار روز » غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان خانم بخشی

به گزارش مجله زیگیل منصور پورحیدری به همراه ابی پوشان استقلال در سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز شرکت نمیکند . دلیل این غایب بودن در این صفر گرمای هوا و شرایط جسمانی منصور پورحیدری است .

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل سرپرست تیم استقلال ، همراه تیم خود به خوزستان و اهواز نخواهد رفت .

غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

به گزارش مجله زیگیل  منصور پورحیدری به همراه ابی پوشان استقلال در سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز شرکت نمیکند . دلیل این غایب بودن در این صفر گرمای هوا و شرایط جسمانی منصور پورحیدری است . ممکن است این سفر برای او خطرناک باشد و اسیب های جدی و شدیدی به او در این سفر وارد شود .
.

از دیگر غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان محسن کریمی است . او هم مانند منصور پور حیدری ملی پوشان را در سفر به اهواز همراهی نخواهد کرد .

.

میلاد زکی پور از دیگر افرادیست که در این سفر غایب است و شرکت نیمکند . سید مجید حسینی و ارشیا بابازاده  هم این سفر را نمی روند و انها را در این سفر تنها میگذارند .

.

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،طبق اطلاعات بدست امده فوتبالیستهای قهرمان تیم استقلال بعد از رسیدن به شهر اهواز در هتل پارس استراحت خواهند کرد . همچنین باید بدانید که دیدار تیم های استقلال و خوزستان فردا ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه غدیر شهر اهواز اتفاق می افتد .

.

محسن کریمی

محسن کریمی

No votes yet.
Please wait...

# # # # # # # # # # #

نظرات