تبلیغات بنری
درج تبلیغات بنری
.
خرید بک لینک شرکت نرم افزاری عارف رایانه ویکیوز

مطالب مرتبط با اخبار روز

نرم افزار مطب

نوشته تصادفي

تبلیغات متنی

برچسب های پرکاربرد

بهترین عکس های دیدنی دنیا تصاوير ديدني و خنده دار تصاویر دیدنی های جهان تصاویر دیدنی و خنده دار ایرانی خبر جدید عکس از دیدنی های دنیا عکس جالب دیدنی و خنده دار عکس دیدنی ایران عکس دیدنی جالب عکس دیدنی جدید عکس دیدنی دنیا عکس دیدنی ها عکس دیدنی های جهان عکس دیدنی و جالب جدید عکس دیدنی و خنده دار ایرانی عکس دیدنی و خنده دار جدید عکس مکان های دیدنی دنیا عکسهاي ديدني و جالب عکسهاي ديدني و خنده دار عکسهای دیدنی جالب و خنده دار عکس های دیدنی روز دنیا عکسهای دیدنی و جالب عکسهای دیدنی و جالب از حیوانات عکسهای دیدنی و جالب ایرانی عکسهای دیدنی و جالب جدید عکسهای دیدنی و جالب دنیا عکسهای دیدنی و جالب روز عکس های دیدنی و خنده دار از ایران عکسهای دیدنی و خنده دار ایرانی عکس های دیدنی و خنده دار ورزشی

غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

آسان طب » اخبار روز » غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

به گزارش مجله زیگیل منصور پورحیدری به همراه ابی پوشان استقلال در سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز شرکت نمیکند . دلیل این غایب بودن در این صفر گرمای هوا و شرایط جسمانی منصور پورحیدری است .

به گزارش مجله اینترنتی زیگیل سرپرست تیم استقلال ، همراه تیم خود به خوزستان و اهواز نخواهد رفت .

غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان

به گزارش مجله زیگیل  منصور پورحیدری به همراه ابی پوشان استقلال در سفر تیم فوتبال استقلال به اهواز شرکت نمیکند . دلیل این غایب بودن در این صفر گرمای هوا و شرایط جسمانی منصور پورحیدری است . ممکن است این سفر برای او خطرناک باشد و اسیب های جدی و شدیدی به او در این سفر وارد شود .
.

از دیگر غایبان تیم استقلال در دیدار با خوزستان محسن کریمی است . او هم مانند منصور پور حیدری ملی پوشان را در سفر به اهواز همراهی نخواهد کرد .

.

میلاد زکی پور از دیگر افرادیست که در این سفر غایب است و شرکت نیمکند . سید مجید حسینی و ارشیا بابازاده  هم این سفر را نمی روند و انها را در این سفر تنها میگذارند .

.

 به گزارش مجله اینترنتی زیگیل ،طبق اطلاعات بدست امده فوتبالیستهای قهرمان تیم استقلال بعد از رسیدن به شهر اهواز در هتل پارس استراحت خواهند کرد . همچنین باید بدانید که دیدار تیم های استقلال و خوزستان فردا ساعت ۲۰:۴۵ در ورزشگاه غدیر شهر اهواز اتفاق می افتد .

.

محسن کریمی

محسن کریمی


# # # # # # # # # # #

مطالب پیشنهادی

بدرقه شهدای آتش نشان به قطعه ۵۰ بهشت زهرا (س) با مراسمی ویژه

عکس جسد آویزان در دانشگاه چابهار

عکس جسد آویزان در دانشگاه چابهار

علت بد بودن ناخن کوتاه کردن در شب

وقوع انفجار در بغداد تعدادی کشته و یا زخمی برجای گذاشت

پربازدید های اخبار روز , ورزش

نظرات شما